м. Луцьк, вул. Мельнична 13
 
Шу Пуер
熟茶 / Чорний пуер

У серці Південно-Західного Китаю в древніх чайних горах і лісових районах провінції Юньнань знаходиться батьківщина чаю пуер. Пуер є пост-ферментованим китайським чаєм і одним з найбільш незвичайних. Любителі чаю цінують шу пуер за насичений деревно-горіховий смак і тонізуючий ефект.
Шен Пуер
生茶 / Зелений пуер

Шен пуер - старший двох видів пуеру, відомий століттями в Китаї. Шени роблять з різноманітної чайної сировини: починаючи від вкритих ворсом бруньок до гігантського листя з давніх чайних дерев. Історично його пресували в цеглу або млинці і витримували природним способом протягом багатьох років.

Шен пуери не тільки смачно пити, іх ще можна витримувати і формувати колекцію. Саме шен пуери традиційно витримують роками, і вони стають тільки кращими. Як і з вином, є сенс витримувати якісні шен пуери, тоді дійсно через роки він стане коштовною штукою.
Улун
烏龍 / wū lóng, «темний дракон»

Категорія найбільш різноманітних за смаковими якостями чаїв. В категорії представлени сорти чотирьох основних регіонів виробництва улунів, кожен зі своєю видовою спеціалізацією:
• улуни Тайваню - високогірні слабоферментовані чаї, здебільшого сферичної скрутки;
• улуни Півдня провінції Фуцзянь - легкі улуни з повіту Аньсі, з флагманом регіону - сортом Те Ґуаньїнь і його різновидами;
• улуни Півночі провінціі Фуцзянь - улуни середнього і сильного вогню, скельні улуни гір У І (У І Шань) і регіону;
• улуни провінції Гуандун - потужні селекти Дань Цунів з регіону Чжаочжоу.
Червоний чай
红茶 / Хун ча

У європейській класифікації ці чаї прийнято називати чорним чаєм. А у Китаї його називають червоним через колір настою і кажуть, що червоний чай «піднімає жар в серці», підкреслюючи його зігріваючий ефект.

Червоний чай виробляють в багатьох регіонах Китаю. Кожен регіон має свої особливості і знакові сорти. З усього розмаїття червоних чаїв ви неодмінно знайдете той, який припаде до смаку.
Зелений чай
绿茶 / Люй Ча  

Зелені чаї — це весна у чашці. Свіжий смак і різномаїття фруктових, квіткових і трав'яних нот. Цінуємо зелені чаї за бадьорий ефект, багатий внутрішній світ з корисних речовин, за відчуття легкості і ясності після чашки зеленого.
Білий чай
白茶 / Бай ча

Білі чаї — категорія чаю, що найбільше наближена до природи. Чайне листя піддається мінімальній технологічній обробці, яка включає лише збір, підв’ялювання на сонці і просушку. Білі чаї можуть бути зібрані з одних чайний бруньок, так і в поєднанні з листом, що впливає на насиченість і смакову складову сорту. Полюбляємо білі за освіжаючи властивості, медово-ягідну солодкість і слухняну поведінку в заварюванні - як не завари, виходить смачно.