Габа Гу Шу

130,00
грн
Чай Габа Гу Шу (Gabalong Gu Shu) - це особливий вид червоного чаю, який виробляється з листя старих чайних кущів і відзначається своєю вишуканістю і багатим смаком. Ось докладний опис цього чаю:
  1. Зовнішній вигляд: Листя чаю Габа Гу Шу зазвичай велике, темно-зеленого кольору, і воно може бути плоским або скрученим. Листя може бути цілим або великими частинками.
  2. Аромат: Цей чай має багатий і складний аромат, який поєднує в собі цветочні, фруктові, трав'яні та деревні ноти. Аромат може бути інтенсивним і приємно духмяним.
  3. Смак: Смак чаю Габа Гу Шу вражає своєю багатістю та глибиною. Він може мати фруктові, медові і горіхові ноти, які доповнюються легкими квітковими і деревними відтінками. Смак часто буває солодким з приємною гіркотою.
  4. Метод виробництва: Чай Габа Гу Шу виробляється з листя старих чайних кущів, які ростуть в горах Тайваню. Листя оббивається, але не окислюється, що дозволяє зберегти свіжий зелений колір і вишуканий смак.
  5. Тайвань: Цей чай є продуктом тайванської чайної індустрії, яка славиться своєю якістю та традиціями.
  6. Габа Гу Шу і вік: "Габа" походить від англійського слова "gaba," яке означає "гамма-амінобутиричну кислоту." Чай Габа Гу Шу славиться своїм високим вмістом цієї амінокислоти, яка сприяє розслабленню і спокою.
  7. Спосіб заварювання: Рекомендується заварювати чай Габа Гу Шу гарячою водою з температурою близько 90-95 градусів Цельсія і витримувати протягом 1-2 хвилин. Кількість листя і час заварювання може бути налаштовано залежно від особистих смакових уподобань.
Чай Габа Гу Шу відомий своєю розкішною інтенсивністю і чудовим смаком, і він часто цінується як особливий насолоджувальний напій для справжніх цінителів чаю.